výška parapetu okna

Rubriky:

Reklama
výška parapetu okna

Dobrý den,
měla bych dotaz ohledně výšky parapetu oken. Ve vyhlášce se píše, že okna nižší než 850 mm musí být doplněna zábrádlím. Tím nás odkazuje na normu o zábradlích, a tu tedy musí tato okna taky splňovat. Můžeme použít normu o ochranných zábradlích část 5.2.4, kde se částečně nahrazuje výška zábradlí jeho šířkou? Tzn., že bychom u starých domů při rekonstrukci nechali stávající výšku parapetu (600 mm nad podlahou) ve stávajícím hlubokém ostění (cca 700 mm).

Děkuji

Tereza H.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.