KVS MORAVIA VSP 9100.1 - V

Reklama
KVS MORAVIA VSP 9100.1 - V

Dobrý den chtěl jsem se zeptat zda máte někdo zkušenosti s těmito kamny s výmněníky, výrobce udává výkon 10KW, mě to přijde trochu moc za tu cenu, neuvádí kolik jde do výměníku a kolik do vzduchu přímo. Je ta cena na úkor kvality? Potřebujeme topení v na stálo, já preferuju akumulační kachlová kamna, přítelkyně kamna s výměníkem. Cenově je rozdíl na začátku, ale pokud mi vydržejí 5 let a budu je muset opravovat, tak to se nevyplatí.
http://www.krbova-kamna.com/kvs-moravia-…

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.