Kanalizační přípojky v poddolovaném území

Kanalizační přípojky v poddolovaném území

Dobrý den,
řeším dokumentaci k územnímu souhlasu pro kanalizační přípojky k 6-ti RD. Všechny jsou ve stejné lokalitě. Jedná se o poddolované území. Dle úřadu mám doplnit zhodnocení, zda je stavba zabezpečena proti důlním vlivům na deformační parametry dle ČSN 730039.
Parametry jsou následující:
max. naklonění = 5,0x10-3 rad
max.vodorovné poměrné přetvoření = 3,0x10-3
min.poloměr zakřívení = méně než 20km
Podle normy ČSN 730039 se jedná o skupinu č. IV. Akurát už nevím, jak to zhodnotit, ta norma je pro mě strašně nepřehledná. Nemohl by někdo poradit co napsat do technické zprávy, případně zanést do výkresu? Přípojky jsou DN150, spád 3%, délka max 25m, napojení do šachty DN425. Děkuji za rady.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.