Pórobeton nebo cihelné zdivo? Zde máte názornou ukázku, jak to funguje.

Rubriky:

Reklama
Pórobeton nebo cihelné zdivo? Zde máte názornou ukázku, jak to funguje.

Dobrý den, chci stavět bungalov a nějakou dobu pročítám různé diskůzní skupiny, abych si vytvořil nějakou představu. Co se týče zdiva, tak moje představa je 25cm cihla(např.Heluz) + 25 cm izolace, nebo pórobeton + 25 cm izolace, ale na fotce co přikládám máte názornou ukázku obou typu zdiva a teď si s tím nevím rady. Skladba: základy, porotherm (mokrá fasáda), popílkové tvárnice (suchá fasáda). Je to severní stěna garáže, kdy při déletrvajícím dešti je zdivo v této podobě. Pórobeton nasaje vlhkost do sebe, porothermy vlhkost nepustí a je mokrá spíše omítka.V žádném případě nejde o vlhnutí od základu. Prosím tedy o posouzení mnou navrhovaných skladeb zdiva pro dům. Taky musím podotknout, že pro nákup zdiva nerozhoduje cena.
Vpc se mi nezdá ohledně vnitřních instalací a taky se špatně opracovává.
Za všechny názory děkuji.
S pozdravem Svozil.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

11 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.