wattmetr na DIN

Rubriky:

wattmetr na DIN

Mám 1f FVE a chtěl bych do domovního rozvaděče ( DR ) namontovat wattmetr. V DR mám z 3f jističe vyvedený lanko přes GreenBonO na nejvíce vytěžovanou fázi. Když bude FVE vyrábět např. 3kW a oba bojlery , které jsou zapojeny přes SSR budou ohřátý tak zapnu např. myčku o které vím že má 2kW , ale tuto spotřebu nemá po celou dobu zapnutí a díky wattmetru bych věděl , jestli můžu zapnout ještě něco. Snad jsem to popsal srozumitelně. Měl by se wattmetr zapojit před GBO nebo za ? Který z těchto wattmetrů koupit ?

http://www.tipa.eu/cz/merice-spotreby-el…

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

12 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.