Baxi Nuvola3 comfort 240fi (Připojení bezdrátového termostatu)

Rubriky:

Reklama
LJ Libor Janošec @libor.janosec před 10 roky05.10.2013 23:32:00
Baxi Nuvola3 comfort 240fi (Připojení bezdrátového termostatu)

Dobrý den, prosím o radu.

Mám kotel Baxi Nuvola3 comfort 240fi a v obýváku mám přes kabel zapojen originální dodaný termostat (regulátor), kabelový, tudíž nepřenosný.

V loňském roce jsem si pořídil kanadské kamna, které jsou právě v obýváku, tím přicházím o regulaci plynového kotle. Do vzdálenějších místností či koupelny efektivně nedostanu teplo od kamen a proto bych si rád reguloval teplotu tam, kde potřebuji. Proto bych si rád pořídil bezdrátový regulátor, s největší pravděpodobností Auration.
Má otázka se týká zapojení. Lze současně připojit nový bezdrátový regulátor ke kotli tak, abych nemusel odpojovat ten stávající? Budou fungovat oba? ...a jakým způsobem?- v jaké závislosti?
Pokud ano, tak jak to zapojit?
A pokud to nejde, doufám správně, že mi bude stačit v kotli odpojit dvoužilový kabel od stávajícího termostatu a následně úplně stejně připojit dvoužilový káblík od přímače (bezdrátového?)

A aby otázek nebylo málo. Jaký termostat koupit (který je pro mé potřeby lepší) AURATON 2025RTH nebo AURATON 2030RTH?

Děkuji za vaši případnou pomoc.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

27 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.