BUDERUS LOGAMAX PLUS GB112-43 KOTEL KONDENZAČNÍ

Rubriky:

Reklama
RK Renáta Konečná @renata.konecna před 10 roky16.10.2013 18:59:00
BUDERUS LOGAMAX PLUS GB112-43 KOTEL KONDENZAČNÍ

Dobrý den,
spadla jsem rovnýma nohama do nového zaměstnání a tam je mnoho věcí ve velkém nepořádku.Ráda bych odbornou veřejnost poprosila o radu ve vytápění.
Budova je vytápěna zánovním kondenzačním kotlem Buderus viz link
http://www.topenilevne.cz/buderus-logama…
Kotel je čerstvě po revizi a prý je vše v pořádku,nicméně jsem zjistila,že kotel má velkou spotřebu plynu cca80m3/24hodin.Z kotle nevytéká žádný kondenzát do sběrné jímky a nechala jsem změřit teplotu spalin a ta je 120C.Výstupní topná voda je 60C a vrací se asi 30C.Kotel nemá žádnou regulaci a temperuje se cca 12hodin denně při tomto počasí.
Kotel zapíná na začátku pracovní doby zaměstnanec a na konci ho vypne.Po tuto dobu se kotel ani jednou nevypne.
Domnívám se,že je tu více věcí špatně a ráda bych touto cestou získala nějaké informace abych mohla zajistit nápravu.Budu vděčná za každou informaci a předem za info děkuji.
Renáta.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

53 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.