Diskuse ke článku: Časté chyby u napojení oken a dveří na stěnu a zateplovací systém

Autor článku: Ing. Pavel Rydlo
Plné znění článku: Časté chyby u napojení oken a dveří na stěnu a zateplovací systém
Anotace článku: Chybné napojení oken a dveří na nosnou stěnu a kvalitní zateplovací systém ETICS patří k nejvíce viditelným chybám na fasádách. Časté závady můžeme vidět jak pouhým pohledem, některé pak jen pomocí infrakamery. Společný cíl investora, projektanta i realizační firmy je jednoduchý – napojení musí po celou dobu živostnosti zajišťovat vzduchotěsný dešti odolný dilatovaný spoj, bez výrazných prasklin a jiných defektů. Splnění tohoto cíle je při použití standardních postupů zcela reálné.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Obrázky
Autor: Radim Koutňák
Datum: 25.05.2015 12:03 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 102015
reakce na ...
Bohužel se u tohoto, jinak velmi dobrého, článku nedají zvětšit obrázky, takže mnohdy nevidím to co chtěl autor ukázat.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czLuxusní a inteligentní bydlení ze staré prádelny vzniklo v BrněLesy ČR zvýší investice do vodních staveb o polovinu na 300 mil.Webinář: Otázky a odpovědi z Wienerberger fóra 2018 - Tepelná technikaČisté tržby mezinárodního koncernu Lindab v roce 2017 vzrostly na 826,6 mil. EUR