Ceny prohlídek výtahů.

Autor: Josef Stodůlka
Datum: 13.02.2014 16:41
uživatel: 115776


Dobrý den.Stejně do předu vím,že mi nebude na jasnou otázku podána jasná odpověď.O co jde.Výtahové firmy provádí,alespoň u nás PROVOZNÍ PROHLÍDKU 1 X za čtvrť roku a za to si účtuje za jeden výtah v 6 podlažním vchodu přes 7000 KČ.Podotýkám,že se jedná jen o běžnou prohlídku.O žádnou ODBOR.ZKOUŠKU,NEBO INSPEČNÍ PROHLÍDKU,NEBO ODBOR.PROHLÍDKU.Zajímá mně,jestli je nějakou vyhláškou stanovena cena za tyto zkoušky a prohlídky.To,že třeba inspekční prohlídka podle ČSN 27 4007 se dělá jadnou za 6 let a stojí 6000 KČ,to beru.Taky beru,že odborná zkouška,která se dělá podle ČSN 27 4007 jednou za 3 roky-vše je podle stáří výtahu stojí 3000 KČAle proč stojí obyčejná PROVOZNÍ PROHLÍDKA,která se dělá jen tak na oko stojí 2500 KČ měsíčně,to nikdy nepochopím.Byl bych rád,kdyby mi někdo řekl něco k těm cenám.Prohlídky a jejich četnost mně nezajímá.Ty jsou určeny ČSN.Zajímá mně výše plateb za tyto úkony.Myslím,že na tohle se dá odpovědět jasně a stručně. Děkuji. Přeju pěkný zbytek dne.
Josef Stodůlka

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží