Krbová obestavba

Rubriky:

Reklama
Krbová obestavba

Dobrý den,

máme postavenou krbovou obestavbu ze silca desek. Na obestavbě je perlinka natažená kamnářskou maltou - Hafťákem.

Dotaz zní: Co použít na finální vrstvu? Vím o tom, že jsou k dispozici kamnářské omítky. Někdo nám radil použít tmel - uniflot (obsahuje skelné vlákno) a celoplošně vytmelit. Můžeme to udělat tím?
Krbovou obestavbu chceme nakonec vymalovat malbou a kolem krbových dvířek nalepit obklad. Tudíž finální vrstva by měla být jemná, k nerozeznání od ostatních zdí, které jsou z SDK.
Co doporučujete?

Díky za info a názory :-)

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.