Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Dotazníkový průzkum stavu školských budov

Autor článku: Ing. Marek Begeni, doc. Ing. Vladimír Zmrhal, Ph.D., ČVUT v Praze, Fakulta strojní, Ústav techniky prostředí
Plné znění článku: Dotazníkový průzkum stavu školských budov
Anotace článku: Článek popisuje realizovaný dotazníkový průzkum adresovaný ředitelům základních a středních škol v ČR. Cílem dotazníku bylo zmapovat stav školských budov se zaměřením na technický stav pro tvorbu vnitřního prostředí, vč. provozního režimu škol.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: studie koncentrace CO2
Autor: Roman Šubrt
Datum: 22.06.2015 16:05 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 102634
reakce na ...
Vážení, v roce 2011 jsem měřil koncentraci CO2 v cca 70 učebných v 16 školách. Tato studie je ke stažení na www.e-c.cz v sekci ke stažení - pokud by vás zajímala. Není v ní uvedeno umístění školy, avšak, pokud byste se zavázali dodržet anonymitu škol, monu vám poskytnout další podrobnosti (třeba umístění školy).
Bohužel na základě měření jsem nucen konstatovat, že funguje to, že při nedodání energie na pohyb vzduchu (brownův chaotický pohyb částic je nedostatečný), ke větrání nedochází. Tedy není-li tlakový rozdíl, ani otevřené okno nezabezpečí dostatečnou výměnu vzduchu....
Roman Šubrt

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.