Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

sádrokarton na stoupačkách-proudění tepla

Autor: Alice Doleželová
Datum: 04.08.2014 21:29
uživatel: 117026


Chtěla bych poprosit o radu, jak vyřešit při rekonstrukci bytu v panelovém domě skrytí stoupaček v kuchyni pomocí sádrokartonu, tak aby z nich mohlo teplo proudit do místnoti a ještě k tomu aby řešení bylo moderní a designově nějak vypadalo.
Prý se dá vložit ze strany do sádrokartonu ocelová mřížka. Tu už ale budeme dávat do parapetu. Mám obavy, abychom neměli místnost "omřížkovanou" . Jak dlouhou mřížku byste řešili - po celé délce stoupaček? Ev. doporučili byste jiné řešení. Předem za radu velice děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Jan Kosek
Datum: 19.01.2015 23:48 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117900
reakce na ...
Dejte tam dvě menší - jednu dolů a jednu nahoru. Tou dolní se bude vzduch nasávat, cestou nahoru ohřívat a horní mřížkou půjde teplý vzduch ven. Mřížek je milion barev, určitě nějakou vyberete :-) Jen mě ještě napadá, jestli v těch stoupačkách nevedou taky větráky např. od digestoří - abyste tam neměli smrad...

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama