Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

ZAZIMOVÁNÍ BAZÉNU

Autor: Libor Zavi
Datum: 03.10.2014 16:13
uživatel: 101344

Dobrý den, mám bazén od jara a potřeboval bych poradit jak a kdy bazén připravit na zimu. Mám nějaké "rady" ale praktické zkušenosti někoho z vás jsou praktické zkušenosti. Mám zastřešený, zapuštěný bazén cca. 35m3 s šachtou na filtraci a protiproud, taky zapuštěnou v zemi hned vedle bazénu. Co vím, že se má vypustit voda pod trysky a vypustit voda s pískové filtrace. Ale nevím kdy se to má udělat, aby se zbylá voda do jara neskazila, abych na jaro jenom dopustil vodu a mohlo se koupat. Děkuji za rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
František Rezek10.01.2015 16:14
Laďa Jaskva10.01.2015 15:11
František Rezek10.01.2015 12:09

Datum: 10.01.2015 12:09 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 102553
reakce na ...
Já jsem to vyřešil tak,že jsem na dolní výpusť namontoval vodárnu a celý rok tahám z bazénu vodu na WC a do pračky.Přes zimu do jara se voda spotřebuje.
V léťe si napustím čistou.Nebudu se přece koupat ve staré.
WC a pračka tvoří 30-40% spotřeby domácnosti.

Autor: Laďa Jaskva
Datum: 10.01.2015 15:11 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100179
reakce na ...
Ahoj. Franto, ty máš UV lampu, čili nepoužíváš žádnou chemii ? Díky
Ahoj Laďa

Autor: František Rezek
Datum: 10.01.2015 16:14 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 102553
reakce na ...
Používal jsem tablety.Na konci sezony tekutý chlornan sodný a kyselinu solnou.
I když do bazénu pršelo bylo Ph na konci 7,8.Uv lampu mám malou.Spíš chci zkusit přes filtr svádět dešťovku do bazénu.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.

Reklama