Prosím o radu

Reklama
Prosím o radu

Zdravím,
mám na chalupě tepelné četpadlo Mitschubichi vzduch - vzduch asi 9 KW, ovládání telefonem.
Ale ono se dá nastavit jedním tlačítkem jen na minimální teplotu 10 st.,to se mi zdá zbytečná teplota když tam nejsme. Chtěl bych tam jen zámrznou teplot cca 3-5 st
Pokud to nastavím na 10 st. tak tam i po zapnutí telefonem bude jen těch 10 st. ? Nebo naskočí teplota nastavená na dálkovém ovládání / 23 st. / ? Nestačil jsem to vyzkoušet.

Zatím jsem to zkusil zapojením termostatu ke spínači od telefonu, funguje to, je tam pořád okolo 4 - 5 st. Ale vypíná to vlastně proud a nevím jestli to neškodí čerpadlu. Díky za rady Honza.

Zdroj: https://forum.tzb-info.cz/130596-ovladan…

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

1 odpověď

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.