Podkroví+podlahové topení+koupelnaZdravím, po přečtení snad všech článků si nejsem stále jistý se skladbou podlahy v podkroví v koupelně na trámové podlaze. Jsem omezen výškou (jak jinak), čili každý prvek navíc je kontraproduktivní ;o) Zajímá mě hlavně stabilita a hydroizolace..Má představa je :- trámy (dostatečně dimenzované) - prkna 2,5 cm - systémová deska pro podlahovku (pro založení hadic s plechy pro rozložení tepla) - deska rigidur 10mm prošroubovaná do jedné desky - vyrovnávací stěrka (je zapotřebí?? a jaká?) - jednosložková hydroizolace s napojením pružným pásem na stěny ve 2 vrstvách - flexilepidlo - obklady
Zajímá mě hlavně
- je nutná rozkládací plotna z osb před položením polystyrenu na topení?
- mám udělat hydroizolaci pod topením nebo až na desky rigidur?
- je nutná nějaká stěrka před nanesením hydroizolace?
- Jakou byste zvolili skladbu podlahy s mými požadavky?
Díky za odpovědi.