konstrukce pro 12 FV panelu

Rubriky:

Reklama
ML Marek Lavička @marek.lavicka před 9 roky05.06.2015 10:31:00
konstrukce pro 12 FV panelu

Zdravim,

potrebuji poradit co vse mam poridit na stavbu hlinikove konstrukce pro 12 FV panelu. Je to Acko strecha s 45° o plose cca 5*12m, pricemz prvni spodni rada vychazi bez stresnich oken takze bez preruseni. Stresni krytina je bramac betonova taska. Bude jich tam 12 na stojaka, takze 4 sestimetrove profily... Ale co uz nevim je, kolik a jakych spojovacich materialu, haku a vseho a jde mi o to ze v okoli Melnika jsem zatim nesehnal nikoho kdo by mi s tim pomohl, takze se musim vydat cestou samostavitelstvi s tim ze nechci spojovaci material objednavat na 5*....

Zatim obsadim prvni ze trech rad s tim ze postavim on-grid 3,12kwp a druhe dve rady budou na hybridku zapojene(to ale az v dalsi etape az zase budou dalsi prostredky)....

Predem diky za rady a nazory...

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

10 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.