kotvení šedého polystyrenu lepeného pěnou

Rubriky:

Reklama
kotvení šedého polystyrenu lepeného pěnou

Chystám se zateplit rekonstruovanou chatu (dostavba sedlové střechy), a to šedým polystyrenem Styrotherm Plus 70 o tloušťce 8cm a lepit bych jej chtěl pěnou Ceresit CT 84. Dvě stěny mají výšku 3,5 metru. Pouze jedna stěna je vyšší - štítová - s výškou 5,5m ve štítu (sedlová střecha). Od země do výšky 2 m je na všech stěnách původní hladká omítka, pevná, nepoškozená, soudržná. Nad ní je moje nová dozdívka ytongem.

Je nutné v takovém případě kotvení EPS? Popř. v jakém množství a v které části stavby?

Díky za jakoukoliv radu.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

4 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.