správné zapojení a nastavení rozvaděče ?

Rubriky:

Reklama
správné zapojení a nastavení rozvaděče ?

Dobrý den,
chtěl bych se Vás zeptat jestli mám správně zapojen a nastaven rozvaděč podlahového topení. V současné době to funguje takto : na termostatické hlavici nastavím požadovanou teplotu (35) na příložném stykači nastavím teplotu spínání (30). Když je ve spodní liště požadovaná teplota, tak se čerpadlo sepne a jede, pokud je teplota nižší tak se čerpadlo vypne a čeká na natopení. Radiátory mám jen k rychlému natopení a jsou pak skoro celou topnou sezónu vypnuté, vyjímka je žebřík v koupelně, ten má programovatelnou hlavici (kvůli koupání dětí aby bylo v koupelně v době koupání tepleji).

Děkuji za rady a připomínky

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

8 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.