Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Požární strop

Autor: Nostal Allon
Datum: 27.11.2015 21:02
uživatel: 121204


Dobrý den,

chtěl bych se zeptat na jednu věc, co se týká požárního stropu. Mám výrobní halu, která má ocelovou nosnou kci (ocelové sloupy) a ocelové vazníky. Obvodové stěny jsou ze sendvičovích nenosných panelů a střesšní plášť není součástí nosné kce objektu a je složený z trap. plechu, parozábrany, tepelné izolace, rockwool a hydroizolace.

Chtěl bych se zeptat, jak to vyřešit s těmi stropy. Hala má cca 10 000 m2. Skládá se z 5ti PŮ a nevím, jestli tam dát požární SDK a vytvořit požární strop a nebo jestli jde "natáhnout" zdi až ke střeše.....

Děkuji za odpověď

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: ales sss
Datum: 11.12.2015 21:32 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 120490
reakce na ...
obecna odpoved bez nahlednuti do projektu:
pozarni stena se musi stykat se stresnim plastem s pozadovanou poz. odolnosti (dle SPB) a nemusi jej prevysovat, pokud je stresni plast DP1. U I. a II. SPB neni poz. odolnost stresniho plaste pozadovana.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama