Rekonstrukce - prosím o názor odborníka

Autor: ima beaka
Datum: 25.03.2016 13:38
uživatel: 122308


Elektro firma prováděla rekonstrukci elektroinstalace mého bytu v bytovce. V bytě jsem během práce nebydlela, když jsem sem přišla, zjistila jsem, že nejde elektřina ve sklepě. (Nebyl by to takový problém, kdyby tam nebyla zapojená vinotéka s mnoha lahvemi vína.) Majitel firmy mi řekl, že prostě nevěděli, od čeho ten drát je, tak ho odstřihli. Že oni nemohli tušit, že mám na svou elektřinu napojený sklep. Já jsem to také nevěděla, proto jsem si zvala firmu, aby byla práce odvedená profesionálně.
Dále měli připavit kuchyni pro montáž kuchyňské linky, ovšem udělali jen část - zcela nepochopitelně neosadili dvě krabice, takže se muselo v už vymalovaném bytě s novou podlahou opět sekat. No a večer jsem zjistila, že v bytě nefungují některé zásuvky. Můžete mi prosím někdo z odborníků říct, jestli se takové věci prostě stávají, nebo jestli jsem si firmu vybrala úplně blbě? Popřípadě můžu žádat slevu za neprofesionální práci? Ještě jsem jim naštěstí nezaplatila. Děkuju mockrát. emoticon

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czModerní dům s tradičními prvky a velkou garážíČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města