Diskuse ke článku: Facility management v historických stavebních objektech

Reklama
Redakce @redakce před více než rokem04.08.2021 17:19:13
Diskuse ke článku: Facility management v historických stavebních objektech

Plné znění článku: Facility management v historických stavebních objektech


Anotace článku: V současné době se opravuje množství historických objektů, které jsou pak provozovány a slouží k různým účelům. Nemálo takových objektů získala také církev v rámci restitucí. Provoz historických budov je v mnohém podobný provozu moderních budov, v mnohém se však liší. Záleží často na uživateli, jakým způsobem přistupuje k jejich využití. V tomto článku je problematika provozování historických budov představena z pohledu facility managementu. Facility management historických staveb je zde vztažen především na objekty, které podléhají zákonu č. 20/1987 Sb., v platném znění, tedy na kulturní památky. Jedná se především o řízenou správu těchto objektů, které jsou památkami stavitelství a řemesel všech dob. Blíže se tento článek věnuje správě církevních objektů – kostelů v obcích, které stojí mimo okruh turistických středisek.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.