Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Paříž 2015 – uzavřena globální dohoda o ukončení éry fosilních paliv

Autor článku: Mgr. Jiří Zilvar, redakce
Plné znění článku: Paříž 2015 – uzavřena globální dohoda o ukončení éry fosilních paliv
Anotace článku: Vládní vyjednavači v sobotu 12. prosince v Paříži podepsali právní ujednání, které stanovuje omezení růstu globální teploty na 2° C a zavazuje vlády 195 zemí k odpovědnosti za dosažení těchto cílů.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Předmět: Konference
Autor: Josef Zapletal
Datum: 15.12.2015 22:51 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 105248
reakce na ...
Když se člověk podívá na ty lidi jak se radují, že zachránili svět, pak myslím zhruba na 3 věci , jestli berou tolik peněz , aby jim stálo za to hrát to divadlo nebo jestli těm bludům co hlásají skutečně věří a nebo jestli jsou skutečně tak nabubřelý ,že si myslí, že můžou řídit svět a že oni jsou pupek světa vědí všechno nejlépe. Co se vlastně stane ? Nic. EU bude snižovat emise jen proto ,že nemá vlastní zdroje. Nám budou emise CO2 klesat , protože nám dochází uhlí bez ohledu na dohody. A zbytek světa mimo EU těm emise porostou někde třeba i 4 násobně do roku 2040.

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama