Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Okna TRIOGAS - špatně vyfrézované odtokové kanálky

Autor: Petr Jaroš
Datum: 14.09.2016 16:43
uživatel: 123326


Zdravím všechny,
nechali jsme si firmou TRIOGAS vyměnit okna.. Naprosto jsem netušil co za katastrofu nás v následujících měsících čeká. Ze 14ti oken 5 poničily při montáži (sesazované na H profil). Po měsící tedy opět bourání a výměna těchto oken. Za dva dny jsem úplně náhodou zjistil že jsou špatně vyfrézovány odtokové kanálky. Moc do rámů oken, otvírali druhou již hermeticky uzavřenou komoru okna, kam by pak i tekla voda co má jít ven. Uznali, tak že po měsíci opět bourání a zase výměna těchto oken. Jenže nám tam dle mého dali opět špatně vyrobené rámy. Díry až do druhé komory jsou už "jen" na dvou místech. To nám zalepily a tím to hasne.. Všechno je prej v pořádku, oni dělají okna tak ví, ne my..
Fotky jsou mimo jiného v galerii níže, celkově je i kvalita práce odstrašující.. To už jsem ale vzdal, jde mě teď jen o ty kanálky.. Nesetkal se s tím už někdo? Všechny původní neměněné okna jsou OK, jen těch 5 už 3x měněných má tento problém... Foto zde: http://jpetr.rajce.idnes.cz/Okna_Triogas/

Díky, Petr

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Spokojený zákazník21.12.2019 13:40
Radek Grygařík09.12.2016 11:58
Petr Jaroš20.09.2016 16:17
Tomáš Brus17.09.2016 19:10

Příspěvky
Autor: Spokojený zákazník
Datum: 21.12.2019 13:40 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 131516
reakce na ...
Dobrý den,
díky Vaší negativní zkušenosti jsme zvažovali, zda si nechat dělat okna od firmy Triogas. Nakonec jsme se zejména kvůli rychlosti dodání pro tuto firmu rozhodli a to i proto, že kromě té Vaší zkušenosti jsme na tuto firmu nic negativního nenašli, což se rozhodně nedá říct o celé řadě dalších firem.

Protože jsme poměrně nároční spotřebitelé, vybrali jsme si okna BluEvolution, tj. nejvyšší řadu. Montáž 9ti oken (z toho jedno s balkonovými dveřmi) zvládli ve třech osobách za necelých 5 hodin, dále nutno ocenit, že se k problémům postavili čelem a velmi rychle je vyřešili, případně opravili to, s čím jsme nebyli spokojeni.
Pokud můžeme posuzovat jednotlivé pracovníky, tak nejvíce jsme byli spokojeni s panem Staňkem (jeden ze společníků firmy), který okna osobně zaměřoval a pak s montážní skupinou pana Žlebka. Trochu problém jsme měli zejména v oblasti jednání s obchodním zástupcem z Hlučína ve fázi objednávání, ale vše bylo následně vyřešeno dohodou. Navíc nás mile překvapilo, že nám sami nabídli možnost montáže žaluzií až dodatečně, aby nedošlo k jejich poškození nebo zašpinění při zednických dokončovacích pracích. Takže firmu Triogas i jejich okna za nás mohu doporučit.

Autor: Radek Grygařík
Datum: 09.12.2016 11:58 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 124049
reakce na ...
Dobrý den,
když už jsme teda pomluveni tak jen dodám i naši stranu věci.
Při podpisu smlouvy nic nenasvědčovalo tomu, že se to dostane až tak daleko že p.Jaroš nás bude takto prezentovat všude na různých webech. Celkem nás to i mrzí, protože se vždy snážíme zákazníkovi vyjít vstříc a tady to nebylo jinak. Jednalo se o rekonstrukci rodiného domu, který si p.Jaroš koupil a pustil se do jeho rekonstrukce. My jsme dodávali okna a prováděli montáž demontáž a venkovní zapravení. Vnitřní zapravení jen u dvou pozic. Při montáži když se stahovali okna k sobě tak došlo k průhybu plastu v místě šroubu. Zákazníkovi se to nelíbilo tak nám to vyreklamoval. Řekli jsme si dáme zákazníkovi slevu (přece jenom to byly dvě otisklé kolečka od svěrek uvnitř okna a určitě se domluvíme) , ale bylo to na doporučení a zákazník chtěl nové rámy tak jsme dodali nové rámy a zákaznikovi jsme je vyměnili s tím , že jako omluvu mu navíc okno z vnitřní strany zazdíme. Doufali jsme , že už vše bude vpořádku a jméno firmy, které budujeme již desítku let uchráníme před takovými recenzemi. Dělali jsme proto vše ,aby zákazník byl spokojený. Fotky jsou nafoceny detalněji. Zkuste si někdy nafotit vlastní okna doma a každá mikroprasklinka na zdi bude vypadat jako centimetrová díra. Pan Jaroš fotí poškozený venkovní parapet , který dostal nový . To už bohužel nezmínil :/ Taktéž, že dostal zednické zapravení zdarma a částku za dvě dopravy , že musel přijet na místo. Jen maličkost . Dílo se opravdu bohužel předělávalo na 3x - jelikož zákazník byl vždynespokojený (vždy do týdne od předání). Po každém díle, ale podepsal předávací protokol, že je vše v pořádku bez jakýchkoliv závad nebo nedostatků. Nechceme se dohadovat se zákazníkem přes webové stránky. Vždy jsme ochotní komunikovat, zvedáme telefony, odpovidáme na emaily. Zákazník má záruky. Touto odpovědí neutočím na p. Jaroše , ale jen poukazuji na to , že mezi tisícemi zákazníky, které již za dobu kterou podnikáme máme je nějaká chyba možná. I přes naše usilovné opravy a slevy nás tahle reference mrzí. Můžu jen p. Jarošovi popřát ať narazí na firmy, které budou podle jeho přestav a pokud udělají chybu budou tak vstřícne jako my.

Autor: Tomáš Brus
Datum: 17.09.2016 19:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109879
reakce na ...
A cena tohoto díla? Byla nejlevnější? Určitě ano. Tak tady máte výsledek. Jinak zapravení bych Vám doporučil nepřevzít.

Autor: Petr Jaroš
Datum: 20.09.2016 16:17 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123326
reakce na ...
Tuto firmu jsme zvolili na doporučení známých, měnily jim okna na celém baráku a byli spokojeni. Okna mají certifikaci stavebního inženýrství Zlín (pokud jsou tedy dobře vyrobena), technik co nám to tu vyměřoval na mě působil dobrým dojmem (pečlivé vyměření), jsou už přes desetiletí na trhu, cosi už za sebou mají. A cena? Někde je tu od někoho porovnání snad deseti firem na jeho nabídku oken, už to hledat nebudu, ale byl tam i Triogas a nejlevnější není, nešli jsme po nejnižší ceně.. Vše se zdálo ok, pak dojde parta hic a výsledek vidíte v galerii.
To vše je ještě pochopitelné, co už pro mě pochopitelné není je ten problém s chybně vyfrézovanými kanálky.. K tomu bych uvítal nějaké info, protože ať se ptám kde se ptám, nikdo to nikdy neviděl a neřešil a já hned 2x po sobě.. Prej je to děláno na CNC, není možné aby to bylo špatně, a přesto bylo. Asi mě to řekne jen soudní znalec, nevím..

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama