Muze mi nekdo prosim vypocitat tepelnou ztratu baraku.

Rubriky:

Reklama
RR Ruslan rus @ruslan.rus před 7 roky26.09.2016 13:35:00
Muze mi nekdo prosim vypocitat tepelnou ztratu baraku.

Muze mi nekdo prosim, vypocitat TZ baraku, jsem nad tim sedel vcera a vubec nic... Prilozim vykresy baraku a co bude potreba doplnim. Jedna se o barak ktery ma celkove 3 patra. Uplne dole je garaz, pradelna, kotelna a jeste nejaky pokoj. Dole se bde vytapet pouze pradelna dalsi patra sebudou vytapet cele. Obvodove steny jsou z cihly. Dole tlostka cini 65 cm, nahore snad 55. Na vykresu je videt z ceho je udelana strecha. Okna jsou plastova (2 sklo), dvere (vchodova, 2x balkonova) jsou drevene a jeste k tomu puvodni. Vrata do garazre jsou taky puvodni, dreveny. Celkova podlahova plocha baraku cca 270 metru, vytapet se bude cca 180 metru.
Podle papiru, kdy se barak projektoval, rok 1973, tak TZ a to i vcetne bojleru cinila 37300kcal\hod.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.