Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Diskuse ke článku: Komentář MŽP ČR k ceně vody 2016

Autor článku: redakce dle MŽP a projektu Pravda o vodě
Plné znění článku: Komentář MŽP ČR k ceně vody 2016
Anotace článku: Berenika Peštová, náměstkyně pro řízení sekce technické ochrany životního prostředí na MŽP, reagovala na články k cenám vody, které se objevily v médiích, ze kterých má čtenář získat pocit, že stát bude bezdůvodně zdražovat vodu.

přidat ke článku nový příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Re: VodaMiroslav Strnad12.01.2016 08:47
VodaStefan Energy10.01.2016 10:33

Příspěvky
Předmět: Voda
Autor: Stefan Energy
Datum: 10.01.2016 10:33 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 109453
reakce na ...
Staré chazarské príslovie hovorí že,nieje dobre tam kde je práca a zamestnanosť ale tam kde ide zisk s práce!Nechali ste sa rozpredať vlastnými zástupcami z volieb tak prečo si sťažujete,uznávate systém ,stále velké reči o fondoch a EU ,ale prínos pre štáty vo forme eurofondoch predstavuje len zlomok toho čo štátu uniká za hranice "rozpredáním práce ovčanov" k čomu slúži stále omieľanie do bezvedomia medialne zaklínadlo "zahraničný investor".... no a rozpredať vodu, je už len kvapka v mori celého chorého systému.

Předmět: Re: Voda
Autor: Miroslav Strnad
Datum: 12.01.2016 08:47 odpovědět upozornit redakci

uživatel: 117453
reakce na ...
To je , bohužel, jasná realita, ale neje ve vodách, dnes skoro ve všem, pak stát nemá příjem financí na svůj chod, zisky jdou do zahraničí, za chvíli to tady bude jako v Africe!!

přidat ke článku nový příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 
Reklama