Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov
Reklama

dakon unical duo

Autor: Petr Podroužek
Datum: 28.11.2016 23:26
uživatel: 123947

Dobrý den, požádal bych o radu. Kotel dakon unical duo mi padá do poruchy. Vždycky zapne, naskočí plamen a po několik vteřinách vypne. Takto se to stane i několikrát, někdy naopak hned na druhý třetí pokus. Poslední dobou se k tomu přidalo padání do poruchy. Pak stačí přijít, resetovat čudlíkem a buďto kotel naskočení nebo se situace opakuje. Tlak vody je dobrý. Kotel mám 15 let, dvakrát vyměněno čerpadlo a další věci, když padá, potom se čerpadlo netočí a musím mu pomáhat. Můžete poradit? Zda tak starý kotel už je nutné vyměnit, respektive jaký jiný kotel pro ohřev vody a topení pro rodinný jednopatrový dům byste doporučili? Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Chronologický seznam příspěvků
Petr Podroužek29.11.2016 10:34
Jozef Homola29.11.2016 07:08

Datum: 29.11.2016 10:34 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 123947
reakce na ...
Jsem se v noci překlikl, díky.

Autor: Jozef Homola
Datum: 29.11.2016 07:08 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100172
reakce na ...
Proč ten dotaz je v bazénové technice?
To že je na odchodu třetí oběhové čerpadlo není normální. Jak často je kotel servisován?
Aby bylo možné radit, tak by bylo pořeba znát mnohem více údajů o topné soustavě.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.