Lokální rekuperace v RD

Rubriky:

Reklama
JD Jirka Dostál @jirka.dostal před 7 roky11.12.2016 17:25:00
Lokální rekuperace v RD

Dobrý den, může mě někdo, kdo není existenčně svázán s výrobcem nebo prodejcem rekuperačních jednotek poradit, jakou lokální rekuperační jednotku osadit do obýváku 40m2 s přilehlou kuchyní v RD?
V obyvacím pokoji mám krbovou vložku o max.výkonu 11kw. Revizní technik požaduje externí přítah pro nasávání ke krbu. Tak mě napadla volba lokální rekup.jednotky, tak abych díru ve zdi smysluplně využil. Např. Zehnder Comfospot 50 s entalpickým výměníkem nebo GetAir od IVT smartfan-easyfan nebo Dimplex 50 WA/WE/WH a další..Každá má jiné parametry. Výkon, konstrukci, hlučnost, s příhřevem nebo bez, obousměrná ventilace nebo i jednosměrná, bez kondenzace, jednootvorová nebo 2 otvory. apod.
Má s tímto někdo praktické zkušenosti, na co se u lokální rekuperace soustředit? Děkuji vám za věcné rady. S pozdravem Jirka

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

Nejnovější příspěvky

14 odpovědí

Zobrazit všechny reakce
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.