TERRA GROUP

Autor: Milan Hodul
Datum: 15.12.2016 17:28
uživatel: 124115


Prosím ,máte někdo zkušenosti s firmou Terra Group která shání nejlevnější dodavatele energií.Děkuji za jakékoliv info.Milan

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Zobrazit všechny příspěvky zobrazuji 1 - 30 z 50   starší >>
Příspěvky
Autor: Magda Malm
Datum: 13.03.2018 16:05 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127467
reakce na ...
Moje maminka má také velmi špatnou zkušenost se společností Terra Group. Když nám přišla smlouva s novým dodavatel energií, kde nová cena byla mnohonásobně vyšší a ještě chybně sjednaná, telefonicky jsme je na to upozornili. Na to nám řekli, že se na to podívají, ale už se nikdo neozval. Zaslali jsme tedy Terra Group výpověď přihlášky k energetické soutěži a výpověď dohody o zastupování, jelikož nám při výkonu zmocnění byla společností Terra Group způsobena škoda. S dodavatelem energií jsme nakonec museli komunikovat napřímo, aby smlouvu opravil. Na to mamince volali, že výpověď neakceptují a že se na smlouvu podívají a upraví ji. Uběhly 2 měsíce, opět se nic nedělo a najednou přišla další smlouva, tentokrát na dodávku zemního plynu. Tak jsme jim psali emailem, že smlouvu nebudeme akceptovat, že jsme dali výpověď. Na to odepsali emailem, že prý nám sdělili telefonicky, že výpověď není platná a že tedy budeme platit sankci 5.000,-Kč. Znovu jsme jim psali, že vzhledem k tomu, že ani po našem upozornění na chybně sjednanou a nevýhodnou smlouvu nedošlo k nápravě a navíc jsme nikdy neobdrželi žádné písemné stanovisko, proč výpověď neakceptují a proč je dle jejich názoru neplatná, i nadále trváme na výpovědi. Dnes po 14ti dnech opět volali, že nám posílají žádost o zaplacení pokuty 5000Kč. Tato firma komunikuje pouze když se jim to hodí, na žádosti klientů vůbec nereaguje ani se nesnaží je jakýmkoliv způsobem řešit. Jejich dohody jsou napsané tak, aby bylo pro běžného klienta téměř nemožné se ze smlouvy vyvázat bez pomoci právníka. Takovéto jednání by měla řešit Česká obchodní inspekce nebo Energetický regulační úřad.

Autor: Marek Sharko
Datum: 09.03.2018 09:06 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127423
reakce na ...
Stejně špatná zkušenost. Moje maminka má přes 70let. Někdy před novelou občanského zákoníku podepsala smlouvu s Terra Group. Od roku 2013 ji nikdo nekontaktoval. Loni na podzim dostala nějakou nevýhodnou smlouvu s tím, že to má podepsat. Vrátila ji s spolu s výpovědí plné moci pro Terru. Teď ji firma Terra Group vyhrožuje pokutou 5000 Kč, že smlouva je platná na dobu neurčitou. Mamka bohužel nemá kopii původní xy let staré smlouvy. Takže nás bude čekat asi právník :( Opravdu nejlepší se léčit na důchodcích.
Pokud by bylo více takových to lidí bylo by vhodné oslovit někoho z televize jako Černé ovce, Reportéři, Na vlastní oči a podobně, aby tuto křivárnu ukázali i dalším a to především důchodcům.

Autor: Petr Němec
Datum: 09.03.2018 09:49 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127341
reakce na ...
Je pravda, že Terra group požaduje sankce, ale mělo by se těmto sankcím dát předejít tím, že se nejprve vypoví plná moc, kterou jste podepsali s Terre group a na základě které Vás zastupují a pak nechat doběhnout smlouvu s dodavatelem energii, kterou za Vás podepsala Terra group. Tato smlouva pravděpodobně bude na 1 rok.

Autor: petr kysela
Datum: 09.03.2018 15:07 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117450
reakce na ...
Ta smlouva bude pravděpodobně na 3 roky. TGI má od loňska interní instrukce o prodeji klientů partnerům na tři roky....Dokazují to i smlouvy od klientů které donesli k nám na kancelář...A´t už je to pražská plynárenská, Armex nebo Centropol z dřívějška, tak je to všechno o tříletých kontraktech....To jen aby bylo jasno v délce úvazku. Mějte fajn den.

Autor: Terra Group
Datum: 09.03.2018 09:55 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Sharko. V systému jsem podle vašeho příjmení nedohledal žádnou shodu s klientkou (vaší maminkou). Kontaktujte nás prosím na a záležitost prověříme. Naším cílem není vystavení smluvní pokuty, ale spokojenost klientů. Věřím, že záležitost dořešíme k vaší spokojenosti. Hezky den.

Autor: Jiří Kokta
Datum: 07.03.2018 21:54 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127412
reakce na ...
Dobrý den, Předem upozorňuji, že jsem udělal chybu, když jsem se nechal přemluvit k podpisu přihlášky do energetické soutěže u firmy Energetická kancelář. Tam mě paní, která mě navštívila, také zřejmě záměrně neřekla vše a já blbec nevěděl, na co se mám zeptat. Bohužel o pár dní později mě oslovila firma Terragroup a hned snad další den přišel pán, který měl zřejmě za úkol mě utáhnout na nudli a se slibem, že mě vysoutěží velmi nízké ceny energií, podle pána dokonce přímo u mého nynějšího dodavatele E.ONu. Nevím, proč jsem si myslel, že to má něco společného s předchozí návštěvou paní Horníčkové (Ener. kancelář), jednalo se pořád o energiích, tak pánovi ukazuji podepsanou smlouvu s EK, pán si ji ofotil, povídá, že to zařídí, potom mi dal podepsat smlouvu s Terragroup, která mi zaručeně vysoutěží velmi nízké ceny elektřiny i plynu. Samozřejmě až po nějakém čase, bohužel po více než 14 dnech, jsem zjistil,že mi jaksi zamlčel, že jsem povinen uzavřít smlouvu s tím dodavatelem, který mi dá cenu napsanou ve smlouvě. Pán mi podle mě vůbec neřekl věci podstatné, pořád jen vychvaloval firmu, ale co je nebo není mojí povinností mi jaksi říct pozapoměl. Vím, že je to moje chyba, pokud na to dojedu a budu platit pokuty tam i tam, rozhodně alespoň budu dělat oběma firmám "kvalitní reklamu". Navíc každou další firmu, která mi nabídne zaručeně levné energie, pro jistotu skopnu ze schodů. Podle měš se u obou firem jedná o velmi neseriózní jednání , ale o to jim zřejmě jde.
J.K.

Autor: Terra Group
Datum: 09.03.2018 10:12 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Kokto. Vaši stížnost na nesdělení informací, které zmiňujete v příspěvku, evidujeme též na info mailu, kam jste ji tento týden adresoval. Předal jsem kolegyni kontaktní údaje na vás a bude vás kontaktovat s návrhem řešení. Naším cílem rozhodně není vystavit vás jakémukoliv tlaku nebo smluvní pokutě, jak od stávajícího dodavatele, nebo od nás. V tomto duchu vám garantujeme, že k žádné smluvní sankci ze strany Terra Group nedojde. Zmiňujete však, že jste nejprve podepsal dokumenty Energetické kanceláři, což je zcela jiný subjekt, se kterým prosím záležitosti řešte napřímo. V systému též eviduji, že jste podal odstoupení od smlouvy, kterému bude vyhověno bez sankcí. O tomto vám zašleme písemné potvrzení. V případě jakýchkoliv dotazů nás prosím kontaktujte přímo na naší infolince 533101335. Hezký den.

Autor: Petr Němec
Datum: 01.03.2018 15:40 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 127341
reakce na ...
Dobrý den
Jako většina lidí zde na diskuzi, tak i já mám jen špatnou zkušenost. Podle dopisu od Terra group pro mne zajistili nejvýhodnější cenu energie, avšak pravda je, že cena je o 10% vyšší než ceny běžných dodavatelů na trhu. Když jsem je na tuto skutečnost upozornil, tak mi bylo odpovězeno, že uzavřeli smlouvu a nehodlají ji měnit.

Autor: Terra Group
Datum: 01.03.2018 16:00 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Němče, kontaktujte mě prosím na e-mailu , ideálně se zasláním kontaktů na vás, ideálně vč. adresy odběrného místa. Situaci samozřejmě prověřím a pokud někde došlo k případnému pochybení, vše napravíme. Hezký den. Terra Group

Autor: Luboš Meldík
Datum: 05.01.2018 12:28 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126887
reakce na ...
já se v těch dodavatelích vůbec neorientuji.

Autor: Martin Hoffmeister
Datum: 07.12.2017 15:26 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126696
reakce na ...
Mě Terra Group taktéž vysoutěžila v aukci podstatně dražšího dodavatele plynu i elektřiny než jsem měl původně. Okamžitě jsem odvolal jejich neomezenou plnou moc a již nikdy více žádná aukce... člověk se musí spoléhat jen sám na sebe, číst hodně recenze na internetu a nikomu nevěřit.

Autor: petr kysela
Datum: 07.12.2017 19:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117450
reakce na ...
:-)))))) číst hodně recenzí a nikomu nevěřit. A čtení recenzí - mezi námi - není pak náhodou v takovém postoji zcela jednoznačnou ztrátou času? :-)

Autor: Ondrej Vechter
Datum: 20.12.2017 04:25 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126798
reakce na ...
Vazeny pan Kysela
Nie je to ztrata času-clovek sa musi postarat sam o seba. Vlastna zkusenost s vlasnou lahostajnoustou😪=blbostou. Ztrata 28000kc za tri roky u RWE podpisovanie dodatkov k zmluve bez akehokolvek zaujmu a potom... clovek sa zobudi zo sna. Takze najprv som rozklucoval podrobne ucty za plyn a elektriku a i za cenu penale som od Rwe teda Innogy odisiel. A potom to slo rychle citan ie recenzii pochopenie systemu a dnes uz ziadneho poradcu nepotrebujem. Vyhodnotenie skautskej energie ako najlepsej -zaranžuje to Terragroup -dodavatel Centropol pomerne velka firma i s officemi porepublike. Za rok sa rozhodnem bud pod skautskou ,alebo nejak inak. Ked sa na to vyse... moj problem,moje prachy. Ziadna jadrova fyzika ani neurochirurgia to nie je. Takze ked zistim ,ze cena na dalsi rok OK čeknem dalsieho dodavatela a urobim finalne rozhodnutie. Je to dzungla ,ale taky je svet na jednej strane lahostajny blbci a na druhej strane ryzujuce svine.

Autor: Stanislav Vinklárek
Datum: 20.12.2017 07:38 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 109433
reakce na ...
Na ty recenze od anonymů bych byl velmi opatrný - nevěřím že jsou objektivní ... - nedávno jsem dostal nabídku že mně firma udělá kladné recenze/doporučení na netu - facebooku, disk. forech, heurece apod. za cca 100Kč/recenze - na můj eshop vinklarek.cz

Autor: Terra Group
Datum: 11.12.2017 14:21 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Hoffmeistere. Můžete nás, prosím, kontaktovat na nebo na 533101335 se zasláním bližších informací ohledně vaší Přihlášky? Klienta (současného či minulé) s vaším jménem jsme v systému u nás nenalezli. Naše Přihláška k energetické soutěži je bezplatná a vždy garantuje úsporu proti stávajícím cenám. V opačném případě ji klient vždy může bezplatně zrušit. Proto bychom rádi ověřili váš případ konkrétně. Předem děkujeme. Terra Group

Autor: Václav Krajča
Datum: 12.12.2017 07:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115840
reakce na ...
Přihláška je možná bezplatná, ale zavazuji se v ní s Vámi smlouvu podepsat, pokud bude cena nižší než je v přihlášce a v té jsem žádnou cenu nenalezl. Stejně jako při podání přihlášky přes web. Takžemi v podstatě můžete dát jakoukoli cenu a já ji musím (pod pokutou 5.000,-) přijmout. A stejně jsem nenalezl Všeobecné obchodní podmínky, pouze předsmluvní informace.

Autor: Terra Group
Datum: 12.12.2017 08:05 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Krajčo. V našich Přihláškách jsou ceny vždy uvedeny. Pokud jste ji uvedenou neměl, nejspíše se jednalo o Přihlášku některého z našich konkurentů, kteří ji v poslední době kopírují. Naše Přihláška by v takovém případě (bez ceny) byla neplatná. Co se týče Všeobecných obchodních informací, tak tento dokument u nás nehledejte. Není naším cílem mít 10ti stránkový dokument plný právních úprav a formulací, kterým klienti nerozumí. Máme skutečně jen předsmluvní informace, které vnímáme jako přehlednější a jsou pouze na 1x A4. Kdybyste cokoliv dalšího potřeboval, neváhejte nás kontaktovat na tel. 533 101 335 nebo na . Hezký den.

Autor: Václav Krajča
Datum: 12.12.2017 08:37 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115840
reakce na ...
Jednalo se o přihlášku v PDF přímo na Vašich stránkách v sekci Garance kvality -> Dokumenty ke stažení. A v přihlášce přes webové rozhraní ji taky nikde nevidím.

Autor: petr kysela
Datum: 12.12.2017 08:53 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 117450
reakce na ...
Pane Krajčo, vše Vám začne dávat smysl, když nebudete slovo přihláška brát vážně a nahradíte ho slovem smlouva a taktéž postupujte v případě slova "aukce" anebo "výběrové řízení"....Aukce je v tomto případě zcela zcestné označení a výběrové řízení je pravdě o něco blíže....Pokud by Terra Group napsala, že se jedná o smlouvu na tři roky k předem vybranému dodavateli s předem nasmlouvaným objemem klientů i spotřeb a tedy je jasné daleko dopředu, že budete klientem naprosto jednoznačně domluvených partnerů, pak jste ve správné kategorii. Pravdou je, že jsem viděl několik desítek přihlášek a nacenění TGI v roce 2015-2016, kde byla "vysoutěžená cena" vyšší než stávající, ale nezlobte se na mne, je tady nutno říci, že Terra zpracovává tisíce nabídek měsíčně a tudíž i kdyby jim uteklo i 5% z toho, tak to pořád bude velmi seriozní práce. Měl jsem možnost číst interní "tajné" :-) materiály rozesílané mezi manažery TGI a jejich partnery konkrétně letošní podzimní buletin, kde jasně napsali že TGI se vrací ke tříletým smlouvám a valí takto za všechny divize, tvořící společně TGI. Nenajdete tam nikde slovo výběrové řízení ani aukce....jen smlouvy a smlouvy a smlouvy a když jsem měl možnost mluvit osobně z očí do očí s nějakým panákem z TGI v Brně na centrále, tak jsme ztratili 40 minut času vysvětlováním, že aukce je diametrálně něco jiného, než čím se TGI zabývá a bylo nesmírně komické sledovat ty nesmyslné argumenty, kterými obhajovala ta postavička něco, co bylo prostě neobhajitelné...Absolutně dokonalé pak bylo vidět reakci pana Antoše (jednatel firmy aukce energií s.r.o. - hlavního partnera a dodavatele lidí do systému "aukcí" TerraGroup, a naprostého pohodáře s nadhledem,) který tam byl na té schůzce také a naprosto v klidu jednou větou nastavil správný parametr celému jednání, když na téma aukce řekl, že kolega který přijel se mnou má firmu a ta se přeci také jmenuje jako firma "Výběrová řízení s.r.o." a také nedělá žádná transparentní výběrová řízení jen interní soukromou aktivitu vedoucí ke smlouvám. Měl naprostou pravdu, ale už nemohl vědět, že přesně tou dobou jsem do této firmy vstoupil právě proto, aby výběrová řízení s.r.o. změnila model prodeje a z této kategorie se dostala pryč a majitel to absolutně netajil nemlžil a prostě je to jen evoluce v rámci modelu obchodu. Takže jsme se všichni nakonec potichu shodli na tom, že TGI umí udělat opravdovou aukci, ne že ne, dokonce jsem byl na nějakou pozván byť nepadl přesný termín, ale nepochybuji o tom, že by tomu tak skutečně bylo, ale tím mi také jednoznačně potvrdil, že vlastně celý rozhovor před tím, byl divadlo a všichni v té místnosti věděli, že se aukce v tom čistém slova smyslu prostě nekonají a ani nemohou...TGI je komerční firma, kde klient je položka, tak to prostě je. Přesto je to firma, která na rozdíl od prasácké práce dealerů všech druhů skutečně ve svém poslání má úspory a snaží se jich dosahovat. Ačkoliv mne Terra jako společnost zajímá jen okrajově a v podstatě ji vnímám jako jednoho z dealerů na úrovni celorepublikového prodeje, pořád je to férovější než multilevel v podobě Optimal energy a nebo řady kanceláří, kde se u branky lže, aby se dealer dostal k podpisu klienta. Tohle všechno řeší stálý energetický poradce a jednou na to přijdou lidi globálně a každej člověk bude mít svého poradce tak, jako má dneska svého zubaře a nebo svého automechanika. Mějte fajn den.

Autor: Tomáš Konvičný
Datum: 15.12.2017 13:20 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126755
reakce na ...
Mužu se prosím zeptat jak odvolam tu plnou moc? babička jim to podepsala a ja jsem ted novy majitel odběrneho místa a ji od Terra Group prisla nejaka smlouva a nevím co stím.

Autor: Terra Group
Datum: 15.12.2017 13:47 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Konvičný. Zašlete, prosím, kontakt na vás na a budeme vás kontaktovat a další postup s vámi probereme telefonicky. Případně se ozvěte na tel. 533 101 335. Hezký den.

Autor: Václav Krajča
Datum: 15.12.2017 14:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 115840
reakce na ...
Copak, budete ho ukecávat a vyhrožovat pokutou, aby u Vás chudák babička zůstala? Mimochodem, už jste do PDF přihlášky do aukce a na svůj web doplnili maximální cenu energií, kterou musím akceptovat?

Autor: Terra Group
Datum: 15.12.2017 14:26 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den. S p. Konvičným projdeme možnosti řešení a věřím, že k jeho spokojenosti. Nevím, zda je skutečně nutné vytvářet zde nějaké konstrukce o nějakém vyhrožování či podobně, toto se u nás neděje. Všechny hovory se souhlasem klientů nahráváme a pokud jste něco podobného od nás někdy zaznamenal, určitě nám dejte vědět na a obratem to prošetříme. Co se týče cen, jsou vždy uvedené přímo na hlavní stránce terragroup.cz v sekci Aktuální ceny. O jejich doplnění do vzoru, na který odkazujete, zatím neuvažujeme. Přesto díky za podnět. Hezký den.

Autor: Tomáš Konvičný
Datum: 15.12.2017 14:33 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126755
reakce na ...
Dobrý den, na email jsem zaslal snad veškeré potřebné informace a doklady, napsal jsem i kontakt na sebe v připadě že by bylo potřeba něco doložit, jsem novým majitelm domu i odběrného místa, mým dodavatelem je ČEZ a nehodlam měnít dodavatel, snad vše proběhne v pořádku a Babička nebude mit nějake problémy, předem moc děkuji za veškeré výřízení.

Autor: Terra Group
Datum: 18.12.2017 11:43 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Konvičný. Dle informací od kolegů již s vámi hovořili po telefonu a vše vyřešili. Věřím tedy, že budete spokojen a v případě, kdybyste chtěl opětovně zajistit výhodnější ceny za energie, neváhejte se na nás obrátit. Ať se vám daří a hezké Vánoce.

Autor: Tomáš Hrouda
Datum: 18.12.2017 20:38 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126788
reakce na ...
Dobrý den, rád bych vyzkoušel Terragroup ještě před topnou sezónou, mám však obavy zda budu moci odstoupit od přihlášky/smlouvy s Terragroup odstoupit bezsankčně (i po lhůtě 14 dní od podpisu, např. až do 15tého dne po zahájení dodávek) pokud bych si to rozmyslel... budu mít tuto šanci popř. jak to udělat... pokud jste férový zprostředkovatel, což věřím že ano, je důležité jednat narovinu se svými zákazníky... děkuji moc a pěkné Vánoce... TH

Autor: Terra Group
Datum: 18.12.2017 21:34 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126724
reakce na ...
Dobrý den p. Hroudo. Pokud máte zájem, můžeme vám zajistit schůzku s naším konzultantem, který s Vámi spočítá úsporu proti stávajícím cenám. Věříme, že bude natolik zajímavá, že důvod k odstoupení nebude nutný. Pokud byste se přesto rozhodl od Přihlášky odstoupit, máte možnost do 14 dnů dle zákona od podpisu, bez jakýchkoliv sankcí. Nemáte-li zájem o setkání, zašlete, prosím, kontakt na vás (mobil / e-mail) na a my se vám ozveme a domluvíme další postup. Hezký večer.

Autor: Tomáš Hrouda
Datum: 25.12.2017 22:45 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126788
reakce na ...
Dobrý den, děkuji za Vaši reakci, ptám se proto, jelikož do poslední chvíle nevím, co mi vysoutěžíte, a jak píše hromada kolegů na fórech, cena může být dražší a já již nebudu mít možnost od smlouvy bezsankčně odstoupit jako mi to dává EZ až do 15tého dne od ZD, což není fér. Děkuji za nabídku, ale cenu chci mít jasně sdělenou před podpisem, nejsem střelec... TH

Autor: Hana Novotná
Datum: 20.02.2018 21:10 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 114616
reakce na ...
Pana Hoffmeister - když jste tedy zrušil Terra Group plnou moc, tak Vám dala sankci 5 tis. ne ? jak jste to prosím teda udělal bez sankce. Taky mi teď po měsíci poslali ceník, kde jsou ceny vyšší. Jak pryč od nich ? Všude jen píšou do 14 dnů - to nedají vědět cenu.

Autor: Václav Kříž
Datum: 01.11.2017 08:42 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126352
reakce na ...
Dobrý den pane Kyselo, takže jak jsem správně předpokládal, píší zde lidé od konkurenčních firem. Rozumím tomu, že když v tomto oboru pracujete, tak dokážete sehnat lepší cenu. Pro nás obyčejné lidi zůstává jako možnost jenom internet. Samozřejmě jsem také hledal a našel jsem cenu 492,-/0,- u Skautské energie což je mimochodem také Terra group, ale nejsem skaut. Volal jsem na Armex, kde mi nabídli také 650,- ale s měsíčním poplatkem 100,-. Tudíž když mi obec nabízí lepší podmínky přes Terra group, tak v tom nevidím žádný problém.

zobrazuji 1 - 30 z 50   starší >>
odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí