Byt po zateplení v zimním obdobi dunī

Autor: Lucie Mikulcová
Datum: 06.01.2017 02:09
uživatel: 124281


Dobrý den, chci se zeptat zda nemáte někdo zkušenosti s touto situací. Bydlíme v panelovém domě který byl před několika lety zateplen a proběhla výměna oken. Od te doby se v zimním obdobi ozývají v bytė dunive zvuky. Nemůžeme přijít na to co to je. Zvuk od sousedů jsme vyloučili. Duni jim to tam taky. Nemůže byt na vině spatne provedene zateplení a rezonance zvuku odněkud z venčí? Například blízká rychlostní silnice? Někdy je zvuk silnější jindy slabší vyskytuje se velice nepravidelne ale pouze v zimě. Už je to nesnesitelne a nikdo s tim nic neudělá. Prosím o jakoukoliv zkušenost nebo radu. Děkuji.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018