Stavba plotu

Reklama
Stavba plotu

Dobrý den, chtěl bych vás požádat o radu. stavím plot o celkové délce 15m. Klasika sloupky (4kusy po 3m), pletivo a obrubníky jako podhrabové desky. Terén je ve tvaru luku- po natažení provázku je na středu pozemku v cca 7,5m provázek na úrovni terénu, na krajích pozemku je ve výšce 35 cm od terénu. Nechci kraje pozemku dobetonovávat ani jinak srovnávat - obrubníky by kopírovaly terén,jakým způsobem provést stavbu plotu?

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

0 odpovědí

Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.