posuvné dveře do pouzdra

Autor: Ludmila Jurgová
Datum: 22.08.2017 12:31
uživatel: 125856


Fotogalerie:
obrázek č. 1 obrázek č. 2 obrázek č. 3
Dobrý den, po instalaci posuvných dveří jsem si všimla, že je pod nimi velká mezera (cca 1,5 cm). Bohužel to vypadá, že pouzdro je výš, než podlaha. Existuje jiné řešení (kromě instalace prahu) na zmenšení mezery než rozebrání podlahy a dobetonování výškového rozdílu? Obávám se, že žádné kartáčky se pod dveře nevejdou. Bohužel dveře do obýváku vedou přímo ze zádveří a každé otevření hlavních vchodových dveří povede k nafoukání prachu do obývacího pokoje.
Děkuji za názory a rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czModerní dům s tradičními prvky a velkou garážíČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města