Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

Rozneseni

Autor: Marian Benicek
Datum: 03.09.2017 07:32
uživatel: 125924


dobry den docetl jsem se o vas ze jste docela dobry statik am ek bych na vas prosbu,jsem vyuceny tesar,ale s timto jsem se opravdu nesetkal.Jelikož už delsi dobu podnikáme v jinem oboru nez stavebnictví svěřili jsme přítelkyni rekonstrukci domu firme která nam z domu udelala spíše rutinu a to za 750ooo,- a zmizela,jelikoz jsme mladší par a mame deti a čekali jsme poctivou praci,nemame nyni penez na zbyt poprosil bych vas o řadu jestli je moznost strechu jeste podepřít nebo jestli to mame sundat,budu vam vděčný za vasi odpoved.
strucne:prvni rada porfix je 5 cm z obou stran a je zelbet cely venec o sirce30 cm a vysce30cm(železo tam je)pak tri rady porfix,a věnec pod požárníci ktery z jedne strany neni provázán vubec a z druhe Jen z kraje muzete poradit prosim?nejraději bych to zboural ale z financnich duvodu se mi nechce...dekuji mnohokrát Benicek.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.



 
 
Reklama