vyber vertikalneho radiatoru

Autor: Martin Du
Datum: 04.09.2017 00:48
uživatel: 125935


Fotogalerie:

Dobry den,
prosim o radu. V rekonstruovanom byte menim stare radiatory za nove a mam problem s vyriesenim loznice (viz foto).
Je mozne najst nejaku vhodnu zvislu alternativu, alebo bude lepsia podla Vas uprava trubiek? Loznica ma cca 13,5m, bytovy dom je nezatepleny, cihlovy (steny asi 60cm), topenie vlastnym plynovym kotlom ve sklepe. Radiator by mal byt uzsi nez 50cm, aby nebranil otvaraniu dveri (stary radiator mal 51cm, a dvere boli od neho obuchane).
Dakujem.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Jozef Homola
Datum: 04.09.2017 07:33 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100172
reakce na ...
S takovým problémem si topenář hravě poradí. Může tam dát třeba Radik typ 21 široký 400 mm a na výšku 900 mm. Záleží jaký výkon potřebujete.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czJak poznat poškozené stavební dříví, jak se projevuje dřevokazný hmyz a houbyO fotovoltaiku je v ČR zájem, bariérou jsou vstupní nákladyTmavé dekory dveří v kontrastu nebo v tónu?Další plavební komora na Vltavě? Povodí chce oživit debatu o stavbě