Mám dobře navržené ochranné pospojení - samostatná dřevěná chata?

Autor: Radek Stankovič
Datum: 04.09.2017 21:23
uživatel: 123448


Předesílám, že jsem teď asi dvě hodiny pročítal diskuse na téma
POSPOJIT-NEPOSPOJIT
a přesto mi to nedá, abych se neujistil:

voda ze studny-čerpadlo ve sklepě, do koupelny plastové potrubí délky 6m, smaltovaná sprchová vanička, plastové odpadní potrubí do obecní kanalizace, bojler mimo koupelnu. Čerpadlo i bojler napojeno na různé fáze ale pokaždé přes vlastní chránič 30mA.

Vycházím z logiky, že pospojením spojím PE svorku v domovním rozvaděči s místy, odkud se může do vody dostat napětí: kovové výstupní hrdlo z čerpadla a PE svorka bojleru. Vanička sprchy bude tedy připojena na pospojení už jaksi navíc.

Je to OK /napadá mi, jestli už nejsem papežtější než papež/ ?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czTradiční český výrobce dveří CAG představí své novinky na veletrhu FOR HABITATNenechte si ujít to nejlepší z FOR HABITAT 2018 a přijďte již tento týden do Letňan!Moderní dům s tradičními prvky a velkou garážíV Chebu začala rekonstrukce kolejiště vlakového nádraží