Spodna voda a penove sklo

Rubriky:

Reklama
MV Marek Vyskok @marek.vyskok před 6 roky18.09.2017 08:28:00
Spodna voda a penove sklo

Dobry den,
ak uz tato tema bola ospravedlnujem sa, aj som ho omylom pridal do zlej skupiny. Zaujimalo by ma ake su skusenosti so zakladanim na penovom skle a vyssej spodne vode (cca 1.5m ustalena, vo velkych extremoch moze byt +1m). Vacsinou sa clovek vsade docita, ze nie je vhodne kde je vyssia spodna voda. Ale ak je penove sklo nenasiakave, pride mi skor ako vhodne, pretoze po opadnuti spodnej vody rychlo zo seba dostane vlhkost (odvedie sa do drenazi). A ked je vysoka spodna voda, tak isto moze navlhut aj doska zalozena na pasoch alebo inej technologii. A hlina atd sa dlhsie zbavuje vlhkosti. Cize ak je moc vysoka spodna voda, mozu navlhnut zaklady v podstate tak isto a dolezita je spravna a kvalitna hydroizolacia. Ci sa mylim?
Dakujem za akykolvek nazor.

Vkládání nových příspěvků je dostupné pouze pro přihlášené uživatele

2 odpovědi

Zobrazit všechny reakce
Reklama
Reklama

Přihlášení

nebo se přihlaste emailem


Nemáte účet?

Vypadá to, že nejste přihlášen

Registrací a přihlášením získáte mnoho výhod. Neunikne vám žádný nový příspěvek u oblíbených témat, můžete se ptát i odpovídat.

Technická podpora

Máte potíže s přihlášením, vkládáním příspěvků, nebo se správou vašeho profilu? Napište nám! Uvítáme také připomínky, podněty a nápady k vylepšení diskuzního fóra. Děkujeme.