Kanalizace pripojky

Autor: Martin Jaburek
Datum: 28.09.2017 09:47
uživatel: 123381


Dobrý den, odkopal jsem kanalizační přípojky a váhám, která je dešťová a která splašková. Dle mapy na stránkách Cevaku, by měla být ta na levo splašková a na pravo dešťová. Trochu mě matou průměry trubek - jestli to ma CEVAK správně, pak má splašková kanalizace menší průměr. Muže to tak být? Čekal bych to naopak. Posílám i foto.
Díky za názor.
Martin Jaburek

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: zdeněk Žabička
Datum: 29.09.2017 15:51 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 101170
reakce na ...
Skoro vždy má dešťová kanalizace větší průměr - musí odvést přívalový déšť. V koncových úsecích mohou mít obě stoky stejný průměr. Jinak najděte nejbližší poklopy a můžete se přesvědčit (jsou-li kanalizace v provozu). Poznáte to - za sucha teče voda jen ve splaškové kanalizaci.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018