Připojení ke kanalizaci OVAK - cena

Autor: Ondřej Plaček
Datum: 30.09.2017 10:31
uživatel: 123795


Dobrý den,

Vzhledem ke špatným informacím ohledně místa vyústění kanalizační přípojky směrem k pozemku jsem nucen nechat udělat novou kanalizační přípojku do obecní kanalizace. S OVAkem není problém, protože uznali chybu ohledně původní informace kde se přípojka nachází (20m rozdíl a nevýjde mi kvůli toho spád), tak mi budou dělat přípojku novou. Kopání do cesty, napojení do kanalizace od pozemku plus opravení cesty. Jedná se cca o 2,5metru kopání v cestě a další 1metr k hranici mého pozemku.
Neznáte náhodou cenu když je kanalizace cca 1,5metru pod povrchem pozemku?
Děkuji za info

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018