Snížený strop a výměna podlahy k vestavěné skříni

Autor: David Pavohlav
Datum: 08.10.2017 09:37
uživatel: 126213


Zdravím všechny, chystám se rekonstruovat ložnici v panelovém domě, kde je v současné době podlaha z parket a již umístěná vestavěná skříň. Ta je přimontovaná k parketám a nahoře do panelu stropu. Sádrokartonový strop chceme určitě, protože současný je neskutečně křivý. Problém je v tom, že skříň má posuvnou lištu max 5-6 cm hlubokou (od stropu) a nevím jak zakončit u skříně. Podlaha nás štve, protože parkety jsou už staré a dost vrzají. Demontáži skříně bych se rád pokud možné vyhnul :-) Díky všem za rady!!!

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí