Finální vrstva podlahy

Autor: Michal Hakl
Datum: 11.10.2017 00:10
uživatel: 124212


Zdravím, potřeboval bych poradit ohledně finální vrstvy podlahy v garáži. Jedná se o řadovou garáž 22m2. Dělal jsem novou podlahu kvůli chybějící hydroizolaci a vlhkosti. Aktuální složení je 10cm štěrk, cca 9cm beton s kari sítí, penetrační nátěr a izolace oxidovanými pásy. Dále jsem myslel, že použiji nějaký cementový potěr, ale při tloušťce vrstvy 5cm vyjde potěr celkem draho. Dal by se potěr nahradit betonem? Například C 25/30 v konzistenci S4 s velikostí zrna do 8mm s polypropylenovými vlákny do betonu. Beru to i z pohledu, že by s tím bylo méně práce. A ještě se chci zeptat jestli je třeba po obvodu dát dilatační mirelonový pásek. Děkuji za rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí