Jednovrstva nebo EPS

Autor: Honza Sp
Datum: 18.10.2017 19:03
uživatel: 126286


Zdravim, jaem si vedom informaci, ktere jsou zde diskutovane. Nyni resime navrh RD a rozhodujeme se mezi jednovrstevnem zdivem - keramicky blok /heluz nebo Poro 44 az 50cm/. Nebo sendvicovou stavbu 30cm keramicky blok + 20cm Eps / sedy nebo baumit open/.
Jedna se o dum - stodola se sedlovou strechou. Vytapene podlahovym topenim, kondenzacni kotel + krbova kamna. Nebude se jedna o pasivni dum, nizkoenergeticky dum ano. Ma nekdo nejake osvedcene zkusenosti proc se jednotlivym systemum vyhybat? Vice tihnu k jednovrstevnemu zdivu. 500m n m , okraj obce s trochu drsnejsim pocasim vcetne vetru. Dekuji za pripadne rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu