Jakou podlahu

Autor: Jakub Bodis
Datum: 19.10.2017 20:44
uživatel: 126293


Fotogalerie:

Dobrý den,
rád bych se zeptal jak poskládat podlahu v podkrovní koupelně v 1.patře RD.Zespoda vytápěno. Prasknula hadice u baterie a několik hodin stříkala voda a protekla skrz strop. Nyní je mezi trámy štěrk, z obou stran záklop z prken,viz.foto.Na prknech byla dlažba, samozřejmě nedržela.Štěrk vyberu,je mokrý. Prkna byla tlustá 30 mm, trámy mají šířku 130 mm, osová vzdálenost 1 metr. Je mi jasné,že do 30 mm se nevejdu a podlaha bude výš,ale čím míň tím lépe. Bude stačit záklop na trámy 2x18mm OSB do kříže+SDI deska+dlažba? Nebo zvolit něco jiného než dlažbu? Díky za každou radu.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí