Schody do podkroví

Autor: Petr Zajíček
Datum: 06.11.2017 12:19
uživatel: 126428


Pěkný dobrý den přeji, potřeboval bych poradit se schody do místnosti nad podkrovím, která bude sloužit jen jako ložnice a schody se tím pádem budou používat tak dvakrát denně-večer nahoru, ráno dolů. Jelikož jsem omezen prostorem, žádný vzorec pro výpočet schodů nelze použít, myslím. Mám danou výšku 250cm(od podlahy k podlaze) a délku otvoru 165cm(překáží mi okno a pod ním topení😕). Potřebuji spočítat, vymyslet, poradit aspoň trochu pohodlné schody 🙂. Podle mých výpočtů a nákresů, tak aby se stupně nepřekrývali, vychází výška stupně na cca 30cm 😯. Není to moc? Ale zase při tom sklonu... Děkuji všem za nápady a cenné rady.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí