lehká konstrukce podlahy v patře

Autor: Daniela Bönischová
Datum: 06.11.2017 15:15
uživatel: 125665


prosím o názory se skladbou podlahy v patře. Dřevěný záklop na trámech. Plánujeme na záklop udělat rošt, vyplnit vatou, překrýt parotěsnou folií a zaklopit OSB deskami. Jde mi o to, co použít pod tu vatu, na ten dřevěný záklop. Zda je nutné tam dávat nějakou folii. Bylo nám doporučeno tam dát papírovou lepenku aby nám skrz dřevěný záklop, nepadaly kousky vaty - jsou v záklopu občas mezery. Moc díky

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Jiří Kubíček
Datum: 06.11.2017 19:58 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 113007
reakce na ...
Dobrý den, bylo by potřeba uvést, zda se jedná o konstrukci mezi dvěma vytápěnými prostory, kde parozábrana nemá žádný význam, resp. za určitých okolností se používá jen separační fólie a musí se taková konstrukce řešit hlavně z akustického hlediska, nebo mezi vytápěným a nevytápěným prostorem (třeba půdou), kam sice parozábrana patří, ale na opačnou (vytápěnou) stranu konstrukce a je potřeba řešit především tepelnou izolaci takové konstrukce. Dále byste měla doplnit celé současné složení té konstrukce (co je ještě pod tím záklopem, případně mezi trámy).

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí