Zateplení panelového stropu minerální vlnou

Autor: Michal Pek
Datum: 20.11.2017 11:35
uživatel: 126534


Dobrý den,
obracím se na vás s dotazem k zateplení nového panelového stropu. Akce je nyní ve fázi projektu. Jedná se o rekonstrukci stávající jednopodlažní stavby. V rámci záměru bude sundán stávající vazníkový krov. Dojde ke změně dispozice. Provedou se nové věnce. Jelikož je výhledově předpoklad, že na stavbě bude provedena nástavba, je již v této fázi počítáno s železobetonovými stropními panely. Na stropní panely přijde v této fázi klasický vazník. Představa je taková, že nyní se provede panelový strop a zastřešení se provede vazníkem. V budoucnu plánujeme vazník sundat a na panelech vystavět nástavbu/dřevostavbu. Pro zastřešení dřevostavby využijeme stávající vazník. Jde mi teď o to, jak si poradit se skladbou stropu/střechy, aby to bylo co možná nejlépe. Mnou navrhovanou skladbu mám v řezu. Nejsem si zcela jist použitím fólií a materiálů. V řezu je vidět vynechání panelů pro budoucí schodiště. V tomto místě předpokládáme nějaký provizorní záklop. Budu rád za každou radu/zkušenost. Nejsem v tomto ohledu zcela zběhlí a rád se přiučím. Veškeré doplňující informace rád doplním. Předem děkuji za odpovědi.

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: stavitel amater
Datum: 06.12.2017 06:21 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126127
reakce na ...
-- neaktuálne --

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánu