Zapojení více WC

Autor: Jan Novák
Datum: 29.11.2017 13:45
uživatel: 126623


Dobrý den,

předem se omlouvám za laicky formulovaný dotaz, ale chtěli bychom ve skladu dodělat více wc pro potřeby personálu a hostů. Byly by to 4 záchody a 3 pisoáry.

Chtěl bych se vyvarovat jakýchkoli chyb při zadávání zakázky a nejprve se zde poradit o různých detailech, které nám nejsou jasné.

Stávající stav je následující:

Jedna mísa zapojená do odpadu v zemi dle fotky a chtěli bychom na ten odpad napojit další 3 mísy vyvedené rozbočkou a rourou do prostoru. Je to vůbec reálné? Je tam potřeba nějaká elevace? Neucpe se to? Kdyby byla roura, na které by byly další 3 WC, vodorovně (nebo s mírnou elevací).

Kdyby byly potřeba další informace, rád pošlu.

S pozdravem,

Novák

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018