Rekonstrukce koupelny

Autor: Petr Varaďa
Datum: 29.11.2017 21:33
uživatel: 121904


Dobrý den, chystám se rekonstruovat koupelnu. Potřeboval bych poradit jaké složení podlahy a stropu.

Podlaha: Vybraní starého materíálu až nad kvelb nad sklepem. K dispozici mám cca 20 až 25 cm, takže srovnací beton cca 4 cm po kvelb, podlahový polystyren cca 10 cm a vrchní vrstva betonu 5 cm, tekutá hydroizalace s pásky do rohu a potom lepidlo a dlažba, je to tak správně?

Strop: 2x skelná vata, parotěsná folie přetažená až přes profily zatežená pod omítku obvodých zdí? Koupelná má rozměr 1,2 x 3x1 když dám obvodové profily a do toho udrží to ten sádrokarton bez problemů abych ho nemusel kotvit do původního dřevěného stropu cca metr na plánovaným sádrokartonovým?

Děkuji za pomoc

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí