truby vody napric domem s podlahovym topenim

Autor: david mara
Datum: 30.11.2017 21:06
uživatel: 122022


Zdravim, jelikzew jsem pri mprojektu zapomel na vyvod vody na zalevani, vedu trubky s vodou z radu i ze studny, pres cele prizemi domu nejkratsi cestou, tj prostredkem domu - tj trubky budou v prostredku mistnosti az na konec domu kde jsou prurazy ven. Jwedna se o klasicke vodovodni trubky a ja si ale ted rikam, nebude v zime diky podlahoivemu topeni kterev povedeš 8 cm nad trubkami riziko prasknuti trzbky diky rozdilu teplot ? V trubce bude studena voda, 8 cm nad trubkou bude vedeni podlahoveho topeni ktere bude mit treba 50 stupnu a delit je bude jen 8cm, nemuze diky tomuto rozdilu v teplotach trubka prasknout ?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Příspěvky
Autor: Vladimír Křen
Datum: 01.12.2017 07:32 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 100035
reakce na ...
Rozsahy teplot nijak neohrozí trubky. Vodovodní trubku pro klid duše zaizolujte. Izolace tepelně potrubí oddělí a zároveň umožní dilataci.

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.



 
 

Aktuální články na ESTAV.czPokládka koberce na podložku. Metoda napínání do obvodových lištOslavte světový den vody! Navštívit můžete spousty akcí, můžete i pomoci!Aplikace fermacell Store finder pro rychlé vyhledání prodejnyRadiátory Kermi na veletrhu Aquatherm 2018