Zabednění střešních oken?!

Autor: Jiří Neuman
Datum: 30.11.2017 23:27
uživatel: 126641


Dobrý den,

mám jeden zásadní dotaz se zabednenim střešních oken v obytném podkrovi.

Nyní zatepluji obytné podkroví (teda odstraňuji palubky, prkna pod nimi a polystyren s lepenkou = stará skladba izolace). Potom udělám konstrukci na Sádrokarton a nastrikaj mi PUR pěnu. Docela vážně si zahravam s myšlenkou, ze bych nechal dvě střešní okna tak jak jsou ve střeše a zabednil je OSB deskou a nechal na to nastrikat PUR pěnu. Tedy okna by zůstali ve střeše, ale pohřbený pod izolaci a pak samozřejmě sadrokarton. Proste by tam byly vidět jen z venku, ale uvnitř v podkroví ne ;-) ?! Je to vůbec možné takto řešit, abych je nemusel vyndavat ze střechy, dodelavat krytinu atd. ???

* v podkroví jsou ve štítu ještě dvě okna, tedy denní světlo zajištěno ;-)

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czModerní dům s tradičními prvky a velkou garážíČeský ostrovní dům zve na Pohled do budoucnosti, seminář o domě v roce 2030Při stavbě v Hradci Králové objevili archeologové opevnění, projekt investor upravíRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru města