anhydrit a vlhkost

Autor: david mara
Datum: 02.12.2017 05:14
uživatel: 122022


Vsude ctu jak sadre, tedy i anhydritu vadi vlhkost, ovsem nikde jsem se nedoctl kolik vlhkosti anhydritu vadi. Napriklad pokud se mi na anhydrit nakterem jeste neni půolozena finalni vrstva zvrdhne kybl s vodou, ci tam projdu v mokrych botach - je to problem, neni to problem ? Pokud by se na anhdyrit dostalo vetsi mnozstvi vody, napriklad z netesne zatky vodovodnihio potrubi co tedy nastane.. staci to vysusit a je to OK, nebo to je proste na odpis ? Profiukum jiste prijdou me dotazy njako smesne, nicmene ja se vazne nedocetl kolik vody anhydritu vadi a co tedy se vlastne stane kdyz se na to dostane voda, jestli se to da proste jen vyresit odvlhcenim napriklad podlahovym odvlcovacem ci odpareni z podlahoveho topeni nebi jeste je dana cast podlahy proste znicena a zrala na vymenu ?

Taky me celkem trapi drevene tramy pod strechou. UZ od sadrovyych omitek jsou diky vysrazene vlhkosti mokre, kdyz dam ted anhydrit bude to same zas - hydroizolacni folie pod strechou bude opet plna kapek vody a tramy mokre - obavam se aby to drevo nezacalo plesnivet kdyz tam bude dlouho takove vlhkost.. Nyni odvlhcuji i tak ze proste vaskladam pod cele podkrovi kyble a pak poklepem na tu hydrofolii pod strechou nechavam spadat vodu do kyblu - takovy manualni odvlhcovac :-) Nicmene sdamozrejme mezi kybly jsou diry kterymi urcite mnozstvi mvody dopadne na podlahu, pokud tam bude anhydrit, co se tedy stane pri takovem zpusobu odvlhcovani ? Bude to problem ?

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat. 
 

Aktuální články na ESTAV.czRoudnice nabídne pozemky na stavbu domů v centru městaBudování nejvyšší stavby světa jde zatím podle plánuVelký jarní úklid se chystá již za měsíc, letos i s Gabrielou KoukalovouPraha řeší změnu územního plánu pro tramvaje na Václavské náměstí