Nejnavštěvovanější odborný portál pro stavebnictví a technická zařízení budov

cena a firma pro výpočet TZ domu

Autor: Pavel Kulhánek
Datum: 02.12.2017 12:14
uživatel: 122691

Dobrý den, jsem vlastníkem starého rod. domu který jsme před 22 lety zrekonstruovali. Rekonstrukci jsem dělal více méně sám svépomocí bez dnešních informací ohledně izolací a vytápění a taky to podle toho vypadá. TZ jsou určitě obrovské ( nemám spočítáno ) .
Uvažuji o dodatečném zateplení a výměně zdroje vytápění, ten starý už je po sezóně. Ale nechci to dělat nějak náhodně a chaoticky. Dle toho co jsem si přečetl zde na diskuzích bych chtěl spočítat TZ, dle toho navrhnout tloušťku, materiál a umístění izolace, vhodný zdroj vytápění.
Potřeboval bych poradit kdo by byl schopný mi toto dodat, nejlépe někde mezi Plzní a Klatovy a kolik se běžně pohybují ceny za tyto služby.

Děkuji za odpovědi

odpovědět na příspěvek

Příspěvky v této diskusi vyjadřují názory čtenářů. Redakce portálu TZB-info nemůže ovlivnit jejich obsah, ale vyhrazuje si právo je odstraňovat.
Datum: 13.12.2017 18:00 odpovědět upozornit redakci
uživatel: 126744
reakce na ...
Dobrý den,
pokud stále sháníte, ozvěte se mi na mail, . Zabývám se vnitřním prostředím budov i energetickými úsporami, mohu Vám zajistit potřebné výpočty.
Určitě bude záležet, jaké máte podklady k objektu, a od věci by nebyla i osobní návštěva.
Můžeme se spojit a domluvit se, ráda Vám poskytnu podrobnější informace.

S pozdravem
Blanka Cabovská

odpovědět na původní příspěvek

Přihlášení/odhlášení odběru příspěvků e-mailem:
váš e-mail:
Toto je nemoderovaná diskuse čtenářů portálu TZB-info. Redakce nenese zodpovědnost za obsah příspěvků a vyhrazuje si právo příspěvky odstraňovat.